מעצבי פנים

מעצבי פנים – לא לעשירים בלבד..
בונים בית ? עסק או מתכננים לשפץ מבנה ישן ? בטח כבר חשבת על הצורך במעצב פנים שיתאים את הבית לטעמכם האישי, עם זאת, בטח גם הגיעה ההתלבטות בנושא בגלל המחיר, כדאי או לא כדאי ולמה זה בכלל נחוץ ? אז למי שחדש בתחום ואין לו מושג מה תפקידו של מעצב הפנים שאגב, הוא הרבה יותר מעניין של יופי, מוזמן לקרוא את המדריך השלם המסביר למה כל מבנה זקוק למעצב פנים.
מעבר ליופי...
איש אחד חכם בשם ויליאם מוריס אמר פעם" אל תכניס לביתך דבר שאינך יודע עליו אם הוא שימושי, או מאמין שהוא יפה" מסכימים ? אז איך בכל זאת נדע מה יפה לבית שלנו ויותר מכך, מה נחוץ לנו וישמש אותנו ? מעצבי פנים הם קצת יותר ממישהו שבא להגיד לך מה כן יהיה יפה בבית ומה לא, תכנון הוא דבר חשוב מאוד, לא רק בתחום הבניה אלא בכלל בחיים, דברים שמתכננים אותם יוצאים יפים יותר ופרקטיים יותר, כשמדובר בבית שבונים פעם בחיים, העניין הופך לחשוב וקריטי יותר, מכיוון שזהו חלום שכמעט כולנו מחכים להגשים ואנחנו תמיד מדמיינים לנו איך יראה הבית, האם הוא יהיה נוח, גדול ורחב מספיק ? מה הגודל הכדאי לחדרי השינה, לסלון או למטבח, שירותי אורחים נחוץ או אפשר לוותר, כל כך הרבה שאלות שהתשובות עליהן חייבות להינתן על ידי מישהו בעל ניסיון שכבר מכיר את כל השאלות ה אפשריות ואת כל הרעיונות המשוגעים של כל אלה שטענו שהם רוצים בת מיוחד, לא כמו של .. מעצבי פנים, יודעים בהחלט לענות על שאלות מסוג שכזה.

חדרים לפי שעה 


מעבר לפינה..
עיצוב פנים הוא לא תחום של מה בכך, מדובר בהתמחות בתחום האדריכלות, המצריכה 4-5 שנות לימודים מאקדמאיות בהן לומדים הכל על בניה מא' ועד ת', כולל תחומים שונים כמו קונסטרוקציה, חומרים, אינסטלציה, ריהוט ועוד, לכן כשאתם לוקחים לכם מעצב פנים, קחו בחשבון שהוא לא רק מעצב את הבית שיהיה יפה, אלא גם שיהיה נוח, מעצב פנים טוב, ראשית יחשוב על טובת האדם בסיסה הבנויה, כך שתקבלו תוצאה של בית חלומות בדיוק כמו שפינטזתם אבל גם מנוח ופרקטי ומנוצל עד תום. את מעצב הפנים כדאי לשכור כבר מתחילת התהליך, אם מדובר בחשיבה על קניה של מבנה סוים, תוכלו להיעזר בשירותיו של מעצב הפנים שיוכל לומר לכם עד כמה פוטנציאל יש לנכס, אם חשבתם לשפץ את הנכס הקיים, מעצב פנים יעשה זאת בדרך היעילה והקלה ביותר שבסופו של יום תחסו לכם המון כסף שתבזבזו על משאבים לא נחוצים. ובכלל אם אתם בונים בית מהיסוד ואין לכם מושג מה אתה רוצים, אזי שמעצב פנים בהחלט ידע לתרגם את הרצונות שלכם לכדי ביצוע באופן המושלם ביותר.
מעבר לכל דמיון..

 

חדרים לטווח קצר
את מעצב הפנים כדאי לבחור על פי כמה פרמטרים שתוכלו לבדוק לפי כן, כמובן המלצות, תיק עבודות גמר ופרויקטים, ניסיון, מחיר וסגנון עיצוב, קיימים המון סגנונות עיצוב, חופי, וינטאג', חופשי או פאנג שווי, לכן תצטרכו להתאים את סגנון העיצוב שלכם והטעם האישי לסגנון העבודה של המעצב, עם זאת, כדאי שתהיה כימיה והבנה בין שני הצדדים, שהמעצב יידע להבין את הרצונות שלכם ולדעת לא לבטל אותם אלאל להביא אותם לידי ביטוי בעיצוב עד כמה שאפשר, להביא אתכם לנקודה שממנה אתם בטוחים להמשיך הלאה, לדעת שאתם בידיים טובות ומלווים כל הזמן בבעל מקצוע מהימן ואיכותי. מצדכם, אתם רק צריכים ליהנות מכל התהליך המייגע והלא פשוט והתוצאות תהיינה מעבר למצה שדמיינתם באון החיובי כמובן.
אז אחרי שעשינו לכם סדר בראש, תוכלו להחליט אם באמת נחוץ לכם מעצב פנים כדי להגיע לתוצאות מושלמות ולחסוך כסף שבסוף תוציאו על תיקונים ושינויים. באתר זה מחכים לכם מעצבי פנים ואדריכלים מהטובים בארץ המציגים עבודות ופרויקטים על פיהם תוכלו להחליט מי ילך אתכם לאורך כל הדרך.